5-i 6-latki

 

My jesteśmy „PSZCZÓŁKI”, pszczółki rozśpiewane. Moc literek i cyferek chętnie poznajemy. Kodeksu zachowań przestrzegamy i do zgodnej zabawy wszystkich zapraszamy. Książki, kredki i zabawa to dla pszczółek zwykła sprawa. W daleką podróż po kolorowych kartkach bajek codziennie się wybieramy, aby zaczarowany świat był dla nas znany. Do pracy ochoczo się zabieramy i pani opowieści chętnie słuchamy. Chcemy śpiewać, tańczyć i malować, aby się do szkoły dobrze przygotować.

 

Wychowawca -  mgr Barbara Papis

Nauczyciel  -  mgr Izabela Masiak

 

Nauczyciel religii - mgr Anna Świątek

Pomoc nauczyciela - Magdalena Baczyńska

 

 

 

NIEZAPOMINAJKA

 

 

NIEZAPOMINAJKA  STYCZEŃ 2020r.

 

  • 14.01.2020r.- /wtorek / - Urodziny: Jasia M. Proszę Rodziców                                                   o zorganizowanie poczęstunku dla dziecka.

  • 16.01.2020r. - /czwartek /  - Koncert umuzykalniający. 

  • 17.01.2020r. - /piątek, godz. 9:00 – 10:00 /-  Zabawa choinkowa           w Przedszkolu w Będzinie. Proszę o zorganizowanie na ten czas stroju           dla dziecka. Poczęstunek przygotowują Rodzice: Oli R., Kingi Ś.   i Waldka G. 

  • 21.01.2020r. - /wtorek, godz. 14:00 /- Uroczystość z okazji  Dnia Babci i Dziadka odbędzie się w Domu Kultury w Będzinie. Rodziców: Maksymilian Rz., Kornelci K. i Kacpra R., proszę o przygotowanie poczęstunku – ciasta.

Po uroczystości dzieci dojeżdżające proszę odebrać w swoim zakresie. 

  • 28.01.2019r.- /wtorek/ - Wizyta w bibliotece. Dzieci mogą przynieść książki           i wypożyczyć nowe.

  • Proszę o chusteczki wilgotne i suche rodziców: Marcel L. i Filipa M.Ponadto proszę mamę Marcela i Filipa o ręczniki papierowe .

  • Papier ksero w tym miesiącu przynoszą rodzice : Julci N. i Jasia M.                                                                                                                                                                                    Wychowawca

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )