5-i 6-latki

My jesteśmy „PSZCZÓŁKI”, pszczółki rozśpiewane. Moc literek i cyferek chętnie poznajemy. Kodeksu zachowań przestrzegamy i do zgodnej zabawy wszystkich zapraszamy. Książki, kredki i zabawa to dla pszczółek zwykła sprawa. W daleką podróż po kolorowych kartkach bajek codziennie się wybieramy, aby zaczarowany świat był dla nas znany. Do pracy ochoczo się zabieramy i pani opowieści chętnie słuchamy. Chcemy śpiewać, tańczyć i malować, aby się do szkoły dobrze przygotować.

Wychowawca -  mgr Beata Konopko

Nauczyciel  -  mgr Magdalena Tomaszewicz

Dyrektor -  mgr Elżbieta Kudełko

Nauczyciel religii - mgr Anna Świątek

Pomoc nauczyciela - Karina Madej

NIEZAPOMINAJKA

PAŹDZIERNIK 2017

• 13. 10. 2017R./PIĄTEK/ GODZ. 10.00 - WYJŚCIE DO BIBLIOTEKI. PRZYNOSIMY KSIĄŻKI NA WYMIANĘ.

• 09.10.2017R. / PONIEDZIAŁEK/ - DZIEŃ ZABAWEK.TEGO DNIA PRZYNOSIMY DO PRZEDSZKOLA JEDNĄ, BEZPIECZNĄ, ULUBIONĄ ZABAWKĘ.

• 18.10.2017R. /ŚRODA/-OBCHODZIMY URODZINY WOJTUSIA I AMELKI. RODZICÓW JUBILATÓW PROSZĘ O ZORGANIZOWANIE POCZĘSTUNKU DLA DZIECI.

• 24.10.2017R.\WTOREK\- GODZ.8.00. KONCERT UMUZYKALNIAJĄCY POKŁÓCONE INSTRUMENTY.

• 25.10.2017R. /ŚRODA/- GODZ. 9.00. WYJAZD NA CMENTARZ DO SARBINOWA. PRZYNOSIMY JEDEN ZNICZ.

• 27.10.2017R./PIĄTEK/- SALCESON? TAK! ALE NA SŁODKO!!! - BAWIMY SIĘ W KUCHARZY!

• 31.10.2017R. /WTOREK/- DZIEŃ DYNI. TEGO DNIA UBIERAMY SIĘ NA POMARAŃCZOWO.

30-31.10.2017R. /PONIEDZIAŁEK, WTOREK/- AUTOBUS SZKOLNY NIE KURSUJE.

W DRUGIEJ POŁOWIE PAŹDZIERNIKA PLANUJEMY WYCIECZKĘ DO LABIRYNTÓW W PAPROTACH. TERMIN WYJAZDU UZALEŻNIONY JEST OD BEZDESZCZOWEJ POGODY.

WYCHOWAWCZYNI