4-5-latki

My jesteśmy „MOTYLKAMI” , uśmiechniętymi przedszkolakami. Piękną salę mamy z przeróżnymi kącikami, z których co dzień korzystamy: rysujemy, malujemy, wycinamy i śpiewamy, przeliczamy, pięknych bajek też słuchamy... Zajęć mamy więc bez liku... Każdy z nas to przecież wie - gdy motylkiem się zostaje, wtedy wszystko chce się wiedzieć, pięknie bajkę opowiedzieć, narysować, tańczyć, śpiewać, na nikogo się nie gniewać. Znać zasady wychowania i posiłki wszystkie zjadać. I my właśnie to robimy, świetnie przy tym się bawimy!

Wychowawca - mgr Izabela Masiak

Nauczyciel - mgr Magdalena Tomaszewicz

Nauczyciel religii - mgr Anna Świątek

Pomoc nauczyciela - Monika Białek

NIEZAPOMINAJKA

MAJ 2018

10.05. - CZWARTEK – GODZ. 9.30 WYJAZD DO CK105 W KOSZALINIE NA PRZEDSTAWIENIE "SZEWCZYK DRATEWKA"

11.05. - PIĄTEK – CYRK HECA W PRZEDSZKOLU

14.05. - PONIEDZIAŁEK - WYJŚCIE DO BIBLIOTEKI. NIE ZAPOMINAMY O KSIĄŻKACH NA WYMIANĘ ;)

16.05. - ŚRODA – URODZINY KAMILKA - RODZICÓW JUBILATA PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE SŁODKIEGO POCZĘSTUNKU DLA DZIECI W GRUPIE.

17.05. - CZWARTEK – GODZ. 8.00 – KONCERT MUZYCZNY

23.05. - ŚRODA – GODZ. 7.15 – WYJAZD DO OWADOPARKU GIGANT W LUBNICY

25.05. -PIĄTEK –PIKNIK RODZINNY - GODZ. 14.00 WYSTĘP DZIECI DLA RODZICÓW W SALI "MOTYLKÓW".

05.06. - WTOREK – WYJAZD DO GOSPODARSTWA EDUKACYJNEGO W LABIRYNTACH

W PAPROTACH