4-5-latki

My jesteśmy „MOTYLKAMI” , uśmiechniętymi przedszkolakami. Piękną salę mamy z przeróżnymi kącikami, z których co dzień korzystamy: rysujemy, malujemy, wycinamy i śpiewamy, przeliczamy, pięknych bajek też słuchamy... Zajęć mamy więc bez liku... Każdy z nas to przecież wie - gdy motylkiem się zostaje, wtedy wszystko chce się wiedzieć, pięknie bajkę opowiedzieć, narysować, tańczyć, śpiewać, na nikogo się nie gniewać. Znać zasady wychowania i posiłki wszystkie zjadać. I my właśnie to robimy, świetnie przy tym się bawimy!

Wychowawca - mgr Izabela Masiak

Nauczyciel - mgr Magdalena Tomaszewicz

Nauczyciel religii - mgr Anna Świątek

Pomoc nauczyciela - Monika Białek

NIEZAPOMINAJKA

PAŹDZIERNIK 2017

4.10. - ŚR – PRZYNOSIMY PO 2-3 DOWOLNE OWOCE ORAZ DESECZKE DO KROJENIA. ROBIMY SAŁATKĘ OWOCOWĄ.

9.10. - PO – WYCHODZIMY DO BIBLIOTEKI. DZIECI PRZYNOSZĄ WYPOŻYCZONE WCZEŚNIEJ KSIĄŻKI NA WYMIANĘ W PLECAKACH LUB PODPISANYCH REKLAMÓWKACH.

PRZYNOSIMY 3 DOWOLNE WARZYWA.

18.10.- ŚR – URODZINY EMILKI I OSKARKA.

RODZICÓW JUBILATÓW PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE SŁODKIEGO POCZĘSTUNKU DLA DZIECI W GRUPIE.

24.10. -WT – GODZ. 8.00 KONCERT MUZYCZNY: POKŁÓCONE INSTRUMENTY

25.10. - ŚR – GODZ. 9.00 – WYJAZD NA CMENTARZ DO SARBINOWA.

PRZYNOSIMY : 1-2 ZNICZE

31.10. -WT -DZIEŃ DYNI - W NASZYM UBIORZE DOMINUJE KOLOR POMARAŃCZOWY.

30.10. i 31.10. - AUTOBUS SZKOLNY NIE KURSUJE