4-5-latki

My jesteśmy „MOTYLKAMI” , uśmiechniętymi przedszkolakami. Piękną salę mamy z przeróżnymi kącikami, z których co dzień korzystamy: rysujemy, malujemy, wycinamy i śpiewamy, przeliczamy, pięknych bajek też słuchamy... Zajęć mamy więc bez liku... Każdy z nas to przecież wie - gdy motylkiem się zostaje, wtedy wszystko chce się wiedzieć, pięknie bajkę opowiedzieć, narysować, tańczyć, śpiewać, na nikogo się nie gniewać. Znać zasady wychowania i posiłki wszystkie zjadać. I my właśnie to robimy, świetnie przy tym się bawimy!

Wychowawca - mgr Justyna Śmiałkowska

Nauczyciel - mgr Izabela Masiak

Nauczyciel religii - mgr Anna Świątek

Pomoc nauczyciela - Ewa Szarwark/Katarzyna Wawerczak

NIEZAPOMINAJKA

NIEZAPOMINAJKA STYCZEŃ 2020R.

12.01.2020 – WYSTĘP JASEŁKOWY  - WOŚP W DOMU KULTURY. ZBIÓRKA O GODZ. 13:30    W BIBLIOTECE. WYSTĘP                       OKOŁO GODZ. 14:00.

16.01.2020 – GODZ. 8:00 – KONCERT UMUZYKALNIAJĄCY,

17.01.2020 – BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU. PRZYNOSIMY PRZEBRANIE   W PODPISANEJ REKLAMÓWCE. PROSZĘ,                  ABY STRÓJ TEN NIE MIAŁ  OSTRYCH ELEMENTÓW,   NP. MIECZY. POCZĘSTUNEK DLA DZIECI PRZYNOSZĄ RODZICE:

HANI P., BASI I ZUZI

20.01.2020 – URODZINKI MARTYNKI I JULECZKI. PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE POCZĘSTUNKU   DLA DZIECI Z GRUPY.

21.01.2020 – GODZ. 14:00 – DOM KULTURY W BĘDZINIE. SERDECZNIE ZAPRASZAMY BABCIE   ORAZ DZIADKÓW DO WSPÓLNEJ ZABAWY PODCZAS ICH ŚWIĘTA. BLACHĘ CIASTA PRZYNOSZĄ RODZICE AMELKI Ż., KAMILKA R.  I  ZUZI W.

PROSZĘ, ABY DZIECI BYŁY UBRANE ODŚWIĘTNIE.

22.01.2020 – GODZ. 9:40 – WYJŚCIE DO BIBLIOTEKI. PROSZĘ O PRZYNIESIENIE KSIĄŻEK   W PODPISANYM PLECAKU.