3 i 4-latki

My „BIEDRONKI” się nazywamy, do przedszkola chętnie uczęszczamy i do wszystkich się uśmiechamy. Naszych pań prawie zawsze słuchamy. W zabawie zasad dobrego przedszkolaka przestrzegamy. Z pełnym optymizmem do nauki się zabieramy, niektóre literki i cyferki już znamy. Śpiewać, tańczyć i rysować uwielbiamy, a trudności z pewnością pokonamy.

Wychowawca -  mgr Kinga Lisowska

Nauczyciel -  mgr Bożena Kulczycka/ mgr Magdalena Tomaszewicz

Pomoc nauczyciela - Karina Madej

NIEZAPOMINAJKA

Niezapominajka Grudzień Biedronki

• 2 XII – wyjazd mikołajkowy do bawilandi "Nomi" – proszę aby do dnia 29 XI wszyscy rodzice podpisali zgody na wyjazd dzieci

• 4 XII- wyjście do biblioteki

• 6 XII- Mikołajki proszę o przygotowanie poczęstunku mamę Antosia K. i mamę Różyczki

• do 10 XII- prosimy o zapisywanie dzieci, które będą chodziły do przedszkola w dniach 23, 24,27,30,31 XII oraz 2 i 3 I.

• do 12 XII dokonujemy opłat za Listopad i Grudzień

• 13 XII dzieci będą ozdabiały bombki

• 16 XII dzieci będą piekły i ozdabiały pierniczki. W związku z tym proszę o wpłacanie po 2 zł, za zebrane pieniądze zostaną zakupione produkty na pierniczki oraz cukiereczki do ich ozdabiania.

• 19 XII koncert uzuzykalniający, prosimy o przyprowadzenie dzieci do godziny 8.00

• 20 XII godz. 9.00 Spotkanie opłatkowe

• W grudniu w przedszkolu odbędzie się kiermasz świąteczny, prosimy rodziców o zaangażowanie się w to przedsięwzięcie.Liczę na państwa udział. Dochód uzyskany z kiermaszu zostanie przeznaczony na potrzeby całego przedszkola.

• W związku z potrzebą wymiany szczoteczek do zębów prosimy o wpłacenie kwoty 3 zł od dziecka.

• Zapraszam dzieci wraz z rodzicami na czwartkowy ( 28 XI godz.16) wieczór wróżb andrzejkowych. Dobra zabawa gwarantowana :)

• Jeśli ktoś z państwa posiada niepotrzebne kwiaty doniczkowe to można je przynieść do przedszkola do 2 XII- zostaną one przekazane do hospicjum.

• Serdecznie dziękuję mamie Filipa za zorganizowanie kartonu do fotobudki, mamie Lenki i mamie Kornelki za pomoc w oraganizacji andrzejek, mamie Szymona za zakupienie folii do laminarki oraz wszystkim rodzicom którzy przynieśli świece do lania wosku lub w inny sposób angażują się w życie grupy.